پروژه ایویوز(19342)*

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:


سلام. وقت شما بخیر  یک پروژه درسی eviews اقتصاد سنجی دارم. میخواستم بپرسم میتونم انجامش رو به شما بسپارم؟  یک هفته
یعنی تا تاریخ
1400/05/17   دیتا به همراه وویس استاد که توضیحات هست رو خدمت شما ارسال میکنم.  استاد: خروجی گرفته بشه و بره و تو قالب ورد و تو اونجا تحلیل بشه مثلا وجود یا عدم وجود همخطی یا مثلا بحث مانایی و نامانایی متغیر- به همراه فایل کاری اویوز (هر دوی سری زمانی و پنل دیتا)  این ها کل اطلاعات و جزییاتی هست که دارم   در نهایت این موارد به عنوان خروجی کار مدنظرمه
4445*


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر84012

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

300,000 تومان

امتیاز 9.92 (ممتاز)ممتاز از 18 رای
پروژه موفق : 29
رتبه: 439
یک ماه پیش
+8500
+87534

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.