تاکسی اینترنتی (تاکسی 360)

تا الان برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سرور جهت درخواست تاکسی اینترنتی از تمامی تاکسی اینترنتی های موجود

* اسنپ * تپسی * تاچسی * ماکسیم * الوپیک

توضیحات :

  1. Api درخواست تاکسی از اسنپ , تپسی , الوپیک اماده میباشد و ماکسیم و تاچسی نیازمند این هست که api درخواست تاکسی پیدا شود .
  2. پس از انتخاب مبدا و مقصد باید از تمامی تاکسی اینترنتی ها استعلام قیمت انجام شود ...
  3. پس از استعلام قیمت کمترین قیمت به صورت خودکار گرفته شود. ( پس از درخواست کاربر گرفته شود , منظور از خودکار انتخاب کمترین قیمت به صورت اتوماتیک میباشد)
  4. نیاز به طراحی سایت یا اپلیکیشن برای این مورد نیست و فقط باید به صورت api ارائه شود تا در وب سایت و اپلیکیشن مورد استفاده قرار گیرد .
  5. نیاز به پروفایل و ایجاد حساب کاربری و مراحل عضویت نداریم .

+8500
+87534

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.