سمینار(19425)+

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:سلام وقت بخیر  كار شبيه سازيه من راجب بررسي خواص الكتريكي نانوذرات TiO2 در فاز آناتاز TiO2 با آلايش اكسيد گرافن است.
حالت اول به اين صورت است كه اول يك بار نانوذره TiO2 را در فاز آناتاز كه شكل آن تتراگونال است بكشيم و مش بندي كنيم و خواص الكتريكيشو بررسي كنيم مثل رسانندگي،چگالي جريان.و result بگيريم و نمودار رسانندگي و چگالي جريان را براي اين حالت رسم كنيم.

حالت دوم هم به اين صورت است كه دوباره نانوذره ي TiO2 را در فاز آناتاز رسم كنيم و اين بار اكسيد گرافن داخل نانوذره ي TiO2 دوپت بشه،يعني TiO2 با اكسيد گرافن آلايش پيدا كنه.يعني داخل TiO2،اكسيد گرافن گذاشته شود كه اكسيد گرافن به صورت صفحه مي باشد،و سپس مش بندي كنيم و خواص الكتريكي يعني رسانندگي و چگالي جريان اين حالت را هم رسم كنيم و با حالت اول بتوانيم مقايسه كنيم.  میخواستم برای دانشگاه بزنم  پروژه تحقیقی برای سمینار  زمان دارم
حدود ۱ ماه اینا
6110


+8500
+87534

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.