نگارش مقاله در مورد image classification یا object detection در یادگیری عمیق

برای این درخواست 17   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

نوشتن یک مقاله در حد 6 صفحه در مورد image classification یا object detection در یادگیری عمیق

شما باید:

1- یک ایده پیدا کنید هر چقدر هم ساده در حوزه یادگیری عمیق (ایده را با من در میان بگذارید)

2- در متلب یا پایتون پیاده سازی کنید. مهم نیست که شما ایده را روی کد یکی دیگه پیاده سازی می کنید یا خیر. مهم اینه که ایده هر چقدر هم ساده دقیق و دست اول باشد.ایده شما توسط ابزار قابل دسترسی، در مورد plagiarism بررسی می شود. کار کپی یا ترجمه از مقالات لاتین اصلا قابل قبول نیست.

3- مقایسه مناسب با حداقل سه مقاله دیگر انجام دهید.

4- مقاله را بنویسید (بخشهای مقدمه، روش، نتایج)

5- طول مقاله حدود 3000 کلمه باشد (قابل مذاکره است). بدون مراجع

6- کار را در سه مرحله تحویل می دهید. مرحله اول: پیدا کردن ایده (یک هفته). پیاده سازی (دو هفته). نگارش مقاله (یک هفته). در صورت تایید هر مرحله، بخش بعدی آغاز می شود.

اگر کار خوب باشد یعنی مثلا ایده ساده نباشد یا مقاله خوب نوشته شده باشد. به مبلغ پرداختی تا 50درصد پاداش اضافه پرداخت می شود.

مهلت یک ماه با نهایت یک هفته وقت اضافه.


+8500
+87526

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.