ترجمه کتابي در مهندسي شيمي

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام.ترجمه فايل ضميمه شده فقط ((( از صفحه 32 بخش 3.3 Basic Principles and Derivation of Multi-Fluid Models تا صفحه 42، ابتداي رابطه 56-3))) در حال ترجمه چندين کتاب در مهندسي شيمي مي باشم. اين فايل به صورت امتحاني به مجري محترم پيشنهاد داده مي شود و در صورت رضايت از ايشان، اين کار به صورت پيوسته و ادامه دار تا انتهاي همين کتاب و ساير کتاب ها ادامه خواهد داشت. تايپ کردن فرمول ها لازم نمي باشد. روان بودن متن و قابل فهم بودن نگارش آن، بسيار حائز اهميت مي باشد.لطفا در صورت مد نظر داشتن استفاده از نرم افزارهاي ترجمه يا گوگل و... پيشنهاد خود را ارسال نفرماييد.با تشکر


زیرساخت:
ٌWorld 2012- فونت 12 بي نازنين


قابل تحویل:

+8500
+41561

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.