برخي تغييرات در يک سايت وردپرسي

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 35,000 تومان

شرح پروژه:

http://newdata.ir/saman در اين سايت : 1- اسلايدر در ابتدا در حالت لودينگ قرار مي گيرد ولي بعد از چند ثانيه وقتي روي کليد هاي navigation آن کليک مي کنيم اسلايدر اول نمايش داده شده و از آن به بعد درست کار مي کند. اگر لازم است اسلايدر کلا عوض شود مشکلي ندارم فقط سازگار باشد و ريسپانسيو. 2- بالاي سايت سمت چپ يک کليد + قرار دارد که خودش و کادري که توسط اون توليد ميشه بايد حذف بشه. 3- اين افزونه اي که عکس ها را بصورت آژاکسي نمايش مي دهد کليد هاي آن نوشته دارد، مثلا روي عکس هاي زير اسلايدر در صفحه اول کليک مي کنيد مي بينيد که زير × کلمه Close نوشته شده!!! بايد کلا اينگونه موارد در نمايشگر تصاوير سايت اصلاح گردد. 4- در فوتر يک عکس قراردارد که حذف شود و فقط 233E51 به جاي آن کار شود که کمي روشنتر از بخش آخر فوتر است. 5- در صفحات داخلي (مثلا با کليک روي صفحه مشتريان) مسير جاري سايت بصورت کمي کوچکتر و در زير عنوان صفحه درج شود، ضمنا در سمت راست و همتراز با عنوان داخل صفحه قرار گيرد. 6- منوي اصلي بالاي صفحه باريکتر شود. به منويي که با اسکرول شدن صفحه فعال مي شود هم همين تغيير را اعمال کنيد. 7- با کليک روي عناوين داخل "دسته بندي مطالب" داخل صفحات در بالا کلمه Category Archive for حذف گردد و تراز بندي مانند مورد شماره 5 اعمال گردد. 8- زير تمام نوشته ها تمام عناوين مانند "نويسنده، تاريخ درج و ..." حذف شوند و فقط تگ ها و دسته بندي هاي باقي بمانند. 9- جايي که بالاترين بخش نمايشي سايت و پايين ترين آن قابل مديريت است در بخش مديريت سايت معرفي کنيد. درصورتي که فقط موارد خاصي از طرف شما قابل انجام است بصورت شماره معرفي کرده و قيمت را براي کلشان ارائه کنيد.

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

270,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 159357
پنج سال پیش

imehrabadi

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 9.06 (عالی) از 55 رای
پروژه موفق : 40
رتبه: 268
پنج سال پیش

جواد آملی

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

امتیاز 7.00 (خوب) از 3 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 138100
پنج سال پیش

ژنرال

کاربر عادی

کاربر عادی

35,000 تومان

امتیاز 9.47 (عالی) از 26 رای
پروژه موفق : 20
رتبه: 328
پنج سال پیش
+8500
+53821

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.