پروژه متلب(21484)+

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:سلام
 لطف میکنید  بفرمایید پروژه من رو می توانید انجام بدهید؟ و چند روز طول میکشه انجامش و هزینش چقدر میشه..موضوع پروژه شبیه سازی توربین بادی ۵۰ کیلو وات متصل به شبکه برق سراسری                     ۱. تست فلیکر بدون جبرانساز و مشاهده خروجی فلیکر کوتاه مدت و بلند مدت         ۲. نوع جبران ساز  (TSC (Thryistor Switced capacitor نصب جبران ساز در خروجی توربین  و تست فلیکر و مشاهده خروجی ولتاژ فلیکر کوتاه مدت و بلند مدت انالیز نتایج بدست امده
++نتایج خروجی باید نشان دهنده این باشند که بعد از نصب جبران ساز مقدار فلیکر ولتاژ کاهش و کیفیت توان افزایش پیدا کرده است..++ مشخصات توربین بادی و جبرانساز موجود میباشد..
با تشکر
۲ هفته تا ۲۰ روز زمان داریم
شبیه سازی باید با سیمولینک متلب انجام بشه
..موضوع پروژه
شبیه سازی توربین بادی ۵۰ کیلو وات متصل به شبکه
۱. تست فلیکر بدون جبرانساز و مشاهده خروجی فلیکر کوتاه مدت و بلند مدت
۲. نصب جبران ساز
TSC (Thryistor Switced capacitor )
در خروجی توربین  و تست فلیکر و مشاهده خروجی ولتاژ فلیکر کوتاه مدت و بلند مدت
++نتایج خروجی باید نشان دهنده این باشند که بعد از نصب جبران ساز مقدار فلیکر ولتاژ کاهش و کیفیت توان افزایش پیدا کرده است..
++ مشخصات توربین بادی و جبرانساز موجود میباشد

ما یک جبران ساز ساختیم  میخوایم فقط صرفا با سیمولینک شبیه سازی کنیم  
یک بار خروجی های توربین رو بررسی کنیم و نشون بدیم مقداری هارمونیک و فلیکر  داریم تو سیستم
و یکبار هم جبران سازمون رو تو خروجی توربین داخل متلب شبیه سازی کنیم  و تغییرات رو مشاهده کنیم
لطف میکنید بگید اگر میتونید چند روز طول میکشه انجامش و هزینش چقدر میشه.

مشخصات توربین بادی و مدار جبران ساز را خدمتتان ارسال میکنم..
در حالت عادی فلیکر نداریم  ولی صرفا میخواهیم  در متلب نشان دهیم  بعد از نصب جبران ساز بهبودی در کیفیت ولتاژ ایجاد شده .. همچنین میتوانیم خودمان قبل نصب جبرانساز فلیکر مجاز بر روی سیستم تعریف کنیم
+++


+8500
+92859

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.