پروژه اپلیکیشن اندرویدی (21757)+

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام. من یک پروژه ی اپلیکیشن اندرویدی دارم که نوشته شده و آماده است. ولی برای آن یک داکیومنت شامل تحقیق و گزارش می خواهم.

۵ روز فرصت دارم.

استاد من گفتن که داکیومنت باید این ویژگی ها را داشته باشد:

۴۰ تا ۵۰ صفحه باشد.
فونت ۱۲ یا ۱۴ b-nazanin باشد. تیتر ها bold باشد.

فهرست فصل های مختلف و شماره گذاری مطالب در هر فصل را داشته باشد.
مقدمه داشته باشد.
فصل اول درباره ی نرم افزار‌ اندروید استودیو باشد و شامل تصاویری از آن باشد.
فصل دوم درباره ی کارکرد و کاربرد اپلیکیشن که چه کاری می کند باشد و شامل صفحات و قسمت های مختلف اپلیکیشن تولید شده به همراه تصاویری از داخل برنامه باشد.
پایین هر شکل شماره ی شکل بر حسب شماره ی فصل و عنوان شکل درج شود.
به همین ترتیب فصل سوم و چهارم درباره ی ساختار سورس و نحوه ی ساختن اپلیکیشن باشد.

لطفا بفرمایید انجام می شود؟
اگر قطعی شود فایل های دیگر آن را ارسال خواهم کرد.

اضافه کنم که در داکیومنت می توان درباره ی room database و sqlite در اندروید مطلب نوشت.   شکل ها و تصاویر را خودم انجام می دهم. توضیحات اولیه پروژه هم موجود است.  قسمت متنی داکیومنت بدون احتساب شکل ها ۳۷ صفحه باشد.  تعدادش رو کم تر کردم.
+++


+8500
+93164

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.