پروژه آردینو 4580

تا الان برای این درخواست 6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام

پروژه : ساخت چراخ خواب هوشمند

در بعضی از مواقع پیش می اید در زمان خاموش بودن لامپ اتاق کودکان نمیتوانند راه را پیدا کنند یا هنگام گریه کردن کودکان ، پدر و مادر متوجه ان نمیشوند و انجام دادن کارهای کودک برای ان ها سخت است . تنظیم ساعت برای دارو و .... سخت است . برای خواب کودک از موزیک مناسب خواب استفاده میکنند . اطلاع کودک در زمان گریه با سنسور حساس به صدا که کار را برای پدر و مادر و حتی کودک راحت می کند .

ابتدا تحقیق کردیم تا مطمئن شویم نمونه های مشابه آن وجود دارد یا خیر

هدف از این چراغ راحت تر شدن پدر و مادر و حتی کودک

4 کاربرد پروژه :

1-ساعت:تنظیم زمان با الارم دلخواه

2-سنسور حساس به صدا کودک : در مواقع گریه کودکان سنسور فعال میشود

3-دماسنج : سنجش دما اتاق کودک

4- تغییر رنگ لامپ:با توجه به وضعیت محیط تغییر رنگ میدهد (مثال : در صورت بالا رفتن دما اتاق لامپ از رنگ سفید نرمال به رنگ قرمز تغییر پیدا میکند.)

5- موزیکال : موسیقی مناسب برای خواب کومند

 پروژه :

اگر پروژه کاربردی باشد چه بخش هایی از جامعه بهره مند میشوند: کودکان

روش انجام کار : تحقیق و  و راه های دسترسی به ان : از طریق اینترنت


+8500
+99217

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.