برگزاري ويدو کنفرانس

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 270,000 تومان

شرح پروژه:

سلام. ما براي وب سايت روانشناسيمون قصد داريم هر ماه کنفراسهاي رايگان برگزار کنيم.در اين کنفرانسها يه سري اسلايد بايد براي مراجعين نمايش داده بشه و صداي مشاور پخش بشه.همچنين مراجعين بتونن صدا و متن به صورت گروهي و يا خصوصي با مشاور ارسال کنند. اينطور که ديدم بهترين گزينه Adobe Connect هست. مي خوايم ايم اسکريپت ، يا اسکريپتي مشابه که کارهاي بالا رو انجام بده به روي سرورمون نصب و پيکربندي بشه.امکان فارسي نويسي در اين اسکريپت مهم هست که داشته باشه. و ترجيحا فارسي باشه يا قابل فارسي سازي.همچنين بايد به صورت کد نشده نصب شود. همچنين اگر کلا پروژه تحت جوملا امکان پياده سازي داشته باشه بسيار بهتره.وب سايت ما بر پايه جوملاست. ممنون

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

270,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160933
پنج سال پیش
+8500
+54566

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.