درخواست اسکريپت کپي از گوگل

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 333,333٫30 تومان

شرح پروژه:

من ميخوام يه اسکريپت باشه که بتونه عناوين مطالب جديد سايتهايي که بهش داده ميشه رو توي گوگل سرچ کنه و بعد 100 نتيجه اول رو درج کنه توي سايت يا وبلاگ.دقيقا مثل اين وبلاگ downloadsoftha.blogsky.com توضيح بيشتر:مثلا توي سايت بيتوته يه مطلب با نام جديدترين عکس بازيگران درج ميشه,اين اسکريپت بايد بتونه 100 تا عنوان مطلب توي گوگل رو پيدا کنه در قالب يه مطلب جديد بذاره داخل سايت.


زیرساخت:
ويندوز


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Javidϟ#

کاربر عادی

کاربر عادی

333,333٫30 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 132
پنج سال پیش

amoza

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

600,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 15 رای
پروژه موفق : 21
رتبه: 76
پنج سال پیش
+8500
+63041

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.