پروژه متلب(23846)*

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:
عرض سلام و‌احترام  بنده پروژه ای دارم‌که می خوام الگوریتم ژنتیک و‌کلونی مورچه ها رو‌ترکیب کنم برای زمانبندی در محاسبات ابری
پیاده سازی این دو الگوریتم رو در متلب می خوام
جزئیات چگونگی انجام پروژه رو‌دارم چون با متلب کار نکردم  یکم زمان بره برام
در این خصوص میتونید کمک کنید   .جزئیات الگوریتم مورد نظر رو فرستادم ببینید مبهم نیست

فقط نتیجه پیاده سازی در متلب رو می خوام .پیاده سازی الگوریتم ها در متلب و نمایش نموداری  خروجی الگوریتم ژنتیک به ازای تعدادی کار معین و خروجی الگوریتم کلونی مورچه ها به ازا همین تعداد کار
دریافت خروجی الگوریتم ژنتیک به عنوان ورودی الگوریتم کلونی مورچه ها به ازا همان تعداد کار
5802*


+8500
+98316

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.