پروژه تحقیقی(23927)+

تا الان برای این درخواست   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


:

سلام وقت بخیر   یابت پروژه درسی نظریه بازی واسه کارشناسی ارشد  با موضوع:
می توانید یک سناریوی بازی رقابتی بین شرکتهای پیمانکار تعمیرکار در نظر بگیرید که هر شرکت استراتژی ها( و بالطبع بزار و روش تعمیراتی ) خودش را داشته باشد. عواید بدست آمده شامل ایجاد بیشترین پوشش تعمیراتی یا ایجاد بیشترین زمان کار ( اورهال نمودن سیستم ها) برای دستگاهها یا سیستمهای کارفرمایی باشد، که طبیعتا معنای آن رقابت روی منعقد نمودن بیشترین مبالغ قراردادهای تعمیراتی را به دنبال دارد.  هزینه و زمان تحویل رو میشه بفرمایید  البته اگر میشه گزارش اولیه رو امروز بدید  *گزارش اولیه پروژه*
 با دیدگاه کاربرد نظریه بازی در تجزیه و تحلیل مسائل مطرح می شود ،بایستی حداقل شامل موارد زیر باشد:
۱- عنوان پروژه مرتبط با یک مطالعه موردی
۲- طراحی یک بازی با مشخص نمودن بازیکنان و قواعد بازی و برآورد عایدی
۳- تشریح سناریوی بازی و تطابق با یکی از بازیهای استاندارد
۴- فلوچارت مراحل انجام بازی
سپس در مراحل تکمیلی ، بازی به یکی از روشهای حل مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و با بررسی استراتژی های مختلف جمع بندی و نتیجه گیری صورت می گیرد .
شکل کلی پروژه یک مقاله قابل ارائه به مراجع علمی ذیربط خواهد بود بطوریکه بعد از بررسی و تایید اینجانب قابلیت سابمیت داشته باشد.  بله تحقیقی
تا ۲ الی ۳ هفته دیگه  امکانش هست امروز تحویل بدید گزارش اولیه رو؟  ساعت ۵ عصر
7017*


+8500
+115437

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.