پروژه متلب(23956)*

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


:

سلام
وقتتون بخیر
درخصوص پیش بینی دیتا ها در هوش مصنوعی به روش شبکه عصبی (feedforwardnet) راهنمایی میخواستم، و کدهایی که نوشته شده رو میتونم خدمتتون ارسال کنم تا بررسی بفرمایید.
مراحل معرفی دیتای ورودی، ترینینگ و چک داده ها انجام شده و خطای سیستم هم بسیار کم میباشد، در انتها نمودارهای ترینینگ و چک هم رسم شده، فقط نحوه ی پیش بینی دیتاهای آینده مونده که بایستی هوش مصنوعی بصورت نمودار یا دیتا ارائه کنه.  ما همه مراحل رو رفتیم، فقط مرحله آخر که باید داده هایی رو که خود هوش مصنوعی پیش بینی میکنه رو بگیریم، مشکل داریم.    ازنظر زمانی هم هرچی زودتر باشه مناسب تره.  پروژه هست، کداشم نوشتیم، بازم شما بررسی بفرمایید.
نمایش داده های پیش بینی شده توسط هوش مصنوعی روی نمودار یا بصورت فایل اکسل، برای ما خیلی اهمیت داره، این رو هم برای ما اصلاح بفرمایید و نهایتا هزینه اجرای این پروژه به چه صورت هست؟
باسپاس
7295*


+8500
+115434

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.