مقاله(24002)*

برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:
سلام وقت بخیر     من اگه ۱۵ تا مقاله آی تی راجب بلاک چین در زنجیره تامین بدم میتونید مرور ادبیات یا literature review بهم بدین؟    لیست مقالات  فقط در مرور ادبیات ۴ نکته مهم است ۱- بررسی صورت مسله ۲-هدف مقاله ۳- ابزار یا روش یا الگوریتم حل مسله ۴- نتیجه و دستاوردها  کلا هر مقاله حداکثر تو ۱ صفحه  
3158*


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

H.khaleghi

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 9.96 (ممتاز)ممتاز از 25 رای
پروژه موفق : 33
رتبه: 383
هفت ماه پیش

290,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز)ممتاز از 2 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 1342
هشت ماه پیش

Pha.eeze

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

600,000 تومان

امتیاز 9.50 (عالی)عالی از 114 رای
پروژه موفق : 173
رتبه: 94
هشت ماه پیش
+8500
+115436

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.