حل تمرین کتاب سیماس جانز مارتین فصل 3

برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:


حل تمرین کتاب جانز مارتین -فصل 3- تمرینات 1-11-22-29-مه این تمرینات صفحات 139-140-141-142کتابی هست که ضمیمه کردم.یک حل تمرین هم ضمیمه کردم که مال ویرایش اول بدرد این کتاب نمیخوره اونو بهم پیشنهاد ندین یا از اون استفاده نشه چون کارایی نداره


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر 14445

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.83 (ممتاز)ممتاز از 11 رای
پروژه موفق : 11
رتبه: 763
یک ماه پیش

گروه دکترین علوم مهندسی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

700,000 تومان

امتیاز 9.58 (ممتاز)ممتاز از 138 رای
پروژه موفق : 173
رتبه: 7
یک ماه پیش
+8500
+98594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.