پروژه تحقیقی(24018)*

برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 350,000 تومان

شرح پروژه:


:

سلام شبتون بخیر یه پروژه دارم با عنوان زیر  مبلغ چقدر میشه در حد ۲۰ صفحه  طراحی و نیاز به قید و بند برای فناوری های نوین ساخت و تولید با استفاده از مقالات علمی و ذکر منابع.

معذرت میخوام همه اونها منبع خود درس هستن گفتند که از با استفاده از مقالات علمی و ذکر منابع. پروژه درست بشه  بله برای همه پروژها ها گفتند مقالات علمی رو در نظر بگیرید و منبع رو ذکر کنید  هر کدوم از اینها مربوط به یک درس هستند  این برای درس طراحی جیک وفیکسچر


2334*


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

H.khaleghi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

350,000 تومان

امتیاز 9.96 (ممتاز)ممتاز از 19 رای
پروژه موفق : 27
رتبه: 368
بیست و نه روز پیش

Mahdi.Golmohammadi

کاربر عادی

کاربر عادی

160,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز)ممتاز از 2 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 1585
یک ماه پیش

A.Sheikhi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

290,000 تومان

امتیاز 8.49 (بسیار خوب)بسیار خوب از 25 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 338
یک ماه پیش
+8500
+98320

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.