فشرده سازی تصویر رنگی با کم کردن تعداد رنگ های موجود

برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:


سوال از این قراره که یک تصویر رنگی رو باید فشرده کنیم با کم کردم تعداد رنگ‌های موجود در تصویر؛ کل رنگ های تصویر را به گروه‌هایی که بهشون میگیم Cluster تقسیم میکنیم و هر گروه یه مرکز داره به نام Centroid که نماینده اون گروه است. پیکسل‌هایی که از لحاظ رنگی به هم مشابه هستند داخل یک Cluster قرار میگیرند. این پروسه یه فرآیند Iterative هستش که هر سری با با محاسبه فاصله رنگی پیکسل‌ها با مراکز Clusterها، پیکسل‌ها را به Cluster های مختلف تخصیص داده میشوند و اینکار مدام تکرار میشه و در نهایت رنگ تمام پیکسل‌های هر Cluster را برابر با رنگ Centroid آن کلاستر در نظر میگیریم و تصویر را بازسازی می‌کنیم. دقت کنید که پیکسل‌های یک کلاستر لزوما از لحاظ مکانی کنار هم قرار ندارند و ممکن است در جاهای مختلف تصویر باشد. فرآیند کار به صورت کامل در صورت سوال بیان شده. ضمن اینکه خروجی کار به خاطر انتخاب رندوم centroidهای اولیه ممکنه تا حدی متفاوت باشه.

از کتابخونه‌های آماده که الگوریتم کار رو پیاده سازی کردن، استفاده نکنید.

گزارش  و کامنت گذاری نیاز است.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Vahid_no

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز)ممتاز از 15 رای
پروژه موفق : 21
رتبه: 395
یک ماه پیش

KMAK

کاربر عادی

کاربر عادی

160,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز)ممتاز از 1 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 1470
یک ماه پیش

Saoshyant

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف)ضعیف از 1 رای
پروژه موفق : 0
رتبه: 1750
یک ماه پیش

Hamed DB

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

200,000 تومان

امتیاز 9.87 (ممتاز)ممتاز از 77 رای
پروژه موفق : 112
رتبه: 61
یک ماه پیش
+8500
+98316

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.