فروشگاه اينترنتي

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

راه اندازي يک فروشگاه اينترنتي با مشخصات ذيل : 1- دسته بندي و تعريف محصولات و تصاوير و قيمت ها و توضيحات محصولات 2- بخش مديريت قوي براي منشي شرکت که بتواند به راحتي سفارشات را رد يابي و مديريت کند. سفارشات فقط با پيک خود شرکت ارسال مي شوند و بايد آدرس و شماره تلفن و اطلاعات مربوطه از مشترکان جديد سايت دريافت شود. 3- يک درگاه پرداخت آنلاين ترجيحا بانک ملت (اگر ملت نشد پارسيان يا سامان) 4- تاريخ شمسي در فروشگاه فعال باشد. 5- سبد خريد حتما آژاکسي باشد. 6- فاکتور براي مشتري صادر کند بصورت پي دي اف يا html که قابل پرينت گرفتن توسط کاربر باشد. 7- در آينده : به اين پروژه امکان ارائه کد اشتراک توسط سايت داده مي شود. 8- در صورت امکان بتوان مشتريان قبلي را به همراه کد اشتراک هاي قديميشان تعريف کرد. 9- اين فروشگاه بايد اوپن سورس بوده و ترجيحا از فروشگاه هاي ووکامرس، پرستا و يا مجنتو استفاده شود. براي پيشنهاد شما در خصوص مورد شماره 9 حتما بايد قالب مورد نظر را معرفي کنيد تا بررسي و تاييد شود. بصورت متني آموزش هاي لازم براي تعريف محصولات، مديريت سايت، اسلايدر، محصولات ويژه و يا هر بخشي که در قالب سايت قابل استفاده است بايد ارائه شود. (البته در صورت لزوم و اگر خود من بتوانم در هنگام تحويل گرفتن پروژه سايت رو مديريت کنم و مشکلي نداشته باشم اين مورد حذف مي گردد.) 10- براي محصولات بايد بتوان حداقل 2 عکس تعريف کرد. 11- حتما بايد بتوانيم سوابق مشتريان در خريد ها و سفارشات را در سايت ببينيم. 12- سي ام اسي که استفاده مي کنيد بايد حتما آخرين نسخه و بروز رساني شده باشد و آپديت آن نيز در صورت نياز به سهولت در دسترس بوده و بتوان به راحتي توسط خود مديران سايت (که آشنايي زيادي با برنامه نويسي وب ندارند) قابل انجام باشد. 13- براي اجراي اين پروژه نهايتا مي توانيم تا 22 فروردين ماه زمان تعريف کنيم و بعد از آن بايد حتما کار تعريف محصولات و قيمت ها و درگاه پرداخت بانکي و درخواست نماد الکترونيک را آغاز کنيم. 15- نهائي : مجددا اعلام مي کنم که بخش مديريت سايت بايد ساده و مرتب شده و آماده باشد.

+8500
+54154

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.