(28055)) =پروژه ایتبس و spss

تا الان برای این درخواست 6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 28055

موضوع: پروژه ایتبس و spss =

ببخشید من یه پروژه دارم . یه سری توضیحات کلی خدمتتون میدم ببینید اگر انجام میشه من دقیق تر توضیح بدم . من میخوام یک سازه نامنظم رو تبدیل به یک سازه منظم معادل کنم. فکر میکنم با نرم افزار ایتبس باید انجام بشه . و یک روشی برای تبدیل ساختمان نامنظم به منظم به دست بیارم. یعنی یک سری سازه منظم رو در ایتبس تحلیل کنم و جابجایی را به دست بیاریم یک سری سازه نامنظم رو تحلیل کنیم در ایتبس و جابجایی رو بدست بیاریم و این مرحله رو تقریبا برای 30-40 نمونه انجام بدیم و اعدادی را که به دست میاریم در نرم افزار SPSS بذاریم و یک رابطه بدست بیاریم که اگر جابجایی منظم رو در یک عددی ضرب کنیم نامنظم رو بدست میاریم. زمان تناوب - طول دهانه - میزان فاصله مرکز جرم و مرکز سختی به ما در این رابطه سازی کمک می کنند. تقریبا همچین چیزی میخوام حالا با توضیحاتش و اعداد و ارقامی که استفاده می کنن ازش در نرم افزار برای هر سازه و نهایتا رابطه ای که به دست میاد

هر کدوم از کارها رو میتونید انجام بدین قیمت رو اعلام کنید


+8500
+98594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.