پروژه وریلاگ(28126)+

تا الان برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


:

سلام وقت بخیر پروژه دارم شما زحمتشو میکشید   تا دوشنبه خودم ماژول پروسسورم رو نوشتم این جا هم باید مجدد از یکی از اون پردازنده ها که میشه راس های اون مکعب را پیاده کنین Number of nodes: power of 2

2^3 

و بعد سیم هاشو وصل کنین   و بعد دیتا بره داخل و بیاد بیرون  این ماژول پروسسور منه من بخش عمده پروژه رو نوشتم  روی تاپ ماژولم مشکل دارم و تست بنچ با وریلاگ من خودم پروسسورم رو نوشتم یه تاپ ماژول مانده و تست بنچ    وریلاگ در مدل سیم  تا یکشنبخ شب

https://usaupload.com/5I3R/کلاس_آنلاين_معماري_سيستم_هاي_موازي_(4001431203001)_24_-_Adobe_Connect_2022-01-14_15-34-35.mp4 

فیلم بایتونیک سورت روی هایپر کیوب

اینم داکیومنتش

0292


+8500
+98594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.