پايان نامه با موضوع بهینه سازی کیفیت توان با استفاده از انرژی‌های نو

تا الان برای این درخواست 13   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


در درجه اول نیازمند یک مقاله بیس باموضوع مورد نظر یا موضوعات مشابه هستم جهت درس سمینار که پس از تایید استاد باید مقاله شیبه سازی شود و سپس نتایج شبیه‌سازی در قالب فایل ورد و یک فیلم آموزشی تحویل اینجانب گردد و ضمنا در کنار کار شبیه سازی یک فایل ورد شامل ترجمه مقاله ویک گزارش شامل برسی ده مقاله آخر رفرنس در قالب برسی پیشینه تحقیق باید باشد

بعد از طی این مراحل که مشابه تقریبا برخی از بخش های پایان نامه می باشد وارد فاز هماهنگی با استاد راهنما می شویم و پس از هماهنگی در خصوص فاز آخر که پایان نامه می باشد اقدام می کنیم

مراحل پایان نامه هم تقریبا مشابه با سمینار می باشد و هر دو، یعنی سمینار و پایان نامه نیازمند شبیه سازی میباشد، همچنين موضوعی که برای پایان نامه انتخاب می شود همان موضوع سمینار میباشد و در اصل تکمیل کننده و ادامه دهنده موضوع سمینار است

لذا از بابت انتخاب موضوع سمینار مهم می باشد.

چهار نکته برای انتخاب موضوع حائز اهمیت است

1.موضوع در زمینه سیستم قدرتی باشد

2. مقاله 2021 باشد

3. ژورنال برقی باشد

4.می تواند از ژورنال های فارسی زبان مورد تایید وزارت علوم باشد

ضمناً در وهله اول برای درس سمینار تا تاریخ 18 بهمن ماه زمان می باشد 

و همچنين دستمزد به صورت توافقی می باشد

بعد از انتخاب مجری،

 مابقی مسائل مطرح می شود


+8500
+98594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.