پروژه کوجا(28156)+

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


:

سلام شب بخیر من یک پروژه با cooja دارم می تونید انجام بدین؟

شبیه سازی یک شبکه 802.15.4 در شبیه ساز cooja و مقایسه کارایی در استفاده از دو پروتکل COAP و MQTT از نظر تاخیر اجرای فرامین،قابلیت اطمینان، و میزان مصرف انرژی اشیا هوشمند در چند سناریو مختلف:در این پروژه هدف شبیه سازی یک شبکه اشیا هوشمند مبتنی بر 802.15.4 در شبیه ساز cooja و بررسی عملکرد دو پروتکل COAP و MQTT از نظر معیار های خواسته شده است.لازم است گزارشی حاوی سناریو های محیطی شبیه سازی شده(که از نظر پارامتر هایی مثل تعدا گره داخل محیط،نرخ تولید داده توسط سنسور ها و … تفاوت دارند) و نمودار ها/جداولی از مقایسه نتایج هر دو پروتکل برای سناریو های مختلف ارایه گردد

+++


+8500
+98594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.