رفع مشکل سرعت بخش هایی از سایت وردپرسی

تا الان برای این درخواست 14   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام.

یک سایت وردپرسی دارم که از بادی پرس در اون استفاده شده. یکی دو تا مشکل داره که میخوام اگر کسی تواناییش رو داره مشکل رو حل کنه. به شرح ذیل:

1- وقتی یک پستی رو لایک میکنیم زمان لایک چیزی حدود 7  ثانیه میشه که خیلی زیاده

2- یک قسمتی از  سایت سه تا تب داریم که شامل   محبوبترین ها- جدید ترین ها - فعال   هست. روی هر تب که کیلیک میکنیم این هم حدود 5 تا 7 ثانیه زمان میبره تا لود بشه اطلاعات. 

3- بارگذاری اطللاعات در تب رویداده ها و وقایع هم چیزی حدود 5تا 8 ثانیه زمان میبره

در کل میخوام این مشکل تایم حل بشه.

با تشکر


+8500
+99261

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.