مديريت آژانس هواپيمايي بادرخت Btree

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 70,000 تومان

شرح پروژه:

پروژه مربوط به درس ذخيره و بازيابي اطلاعات است که مديريت آزانس هواپيمايي بدون استفاده از پايگاه داده و پياده سازي با درخت جستجوي دودويي است. :نام مسافر داراي حداکثر 10 کاراکتر،نام خانوادگي داراي حدکثر 20 کارکتر،سن حداکثر 2 کاراکتر،شماره صندلي از 0-300،تاريخ و ساعت رزرو بليط ،تاريخ و ساعت پرواز،مبدا و مقصد(فقط مراکز استانها)،کد ملي(10 رقمي) قابليت هاي اصلي پروژه: -درج به صورت تک رکورد و همچنين درج دسته اي. -حذف تک رکورد با استفاده از نام خانوادگي مسافر و کد ملي -جستجوي رکورد با استفاده از نام خانوادگي و کد ملي،بعد از عمل جستجوي اطلاعات رکورد مورد نظر در قالب يک message-box نشان داده شود و اگر مشخصات مورد نظر وجود نداشت پيام بدهد. -بروز رساني تک رکورد :در رکوردي با "کد ملي"مشخص شده اطلاعات يک يا چند فيلد تغيير کند. توضيحات نهايي: شاخص ها:نام خانوادگي و کدملي پياده سازي فايل شخاص بايد با استفاده از ساختار BTREE انجام شود. پياده سازي با سي شارپ

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Javidϟ#

کاربر عادی

کاربر عادی

70,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 132
پنج سال پیش

حميد 1

کاربر عادی

کاربر عادی

60,000 تومان

امتیاز 8.36 (بسیار خوب) از 14 رای
پروژه موفق : 18
رتبه: 167839
پنج سال پیش
+8500
+63043

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.