پایانی صنایع (33228))/

تا الان برای این درخواست 6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 33228

موضوع: پروژه پایانی صنایع /

میخوام در اسرع وقت پایان نامه انجام و گزارش آن تکمیل شود. بنده الان گرفتاری دارم و باید طی 10 روز آینده کار انجام بشه و هزینه آن را کامل پرداخت خواهم کرد چون شرایطم بحرانیه و اگر تمام نشود به مشکل تحصیلی میخورم. اصل هم کار با داده ها و پیاده سازی الگوریتم ها و در واقع نوشتن فصل 3 و 4 هست برام. ینی فصول دیگه رو اگر نمیرسن هم انجام ندن. کمی هم شاید نیاز باشه درباره نوآوری کار بحث کنیم با کسی که قراره کار رو انجام بده. خودم مطالعاتی داشتم در مقاله ها اما شاید مرور ادبیات دقیق تری نیاز باشه انجام بدن برای نوآوری قابل قبول. من خودم این روزها گرفتارم متاسفانه و نمیرسم به همین دقیق انجام شدن طی 10 روز آینده برام اولویت جدیه و هزینه رو تقبل میکنم هرچی باشه. دیتاست کار هم از سایت kaggle هست. این آدرسش هست: https://www.kaggle.com/mlg-ulb/creditcardfraud   

قراره یه چارچوب یا روش بهتری برای کشف تقلب توی این داده ها پیاده کنیم و نتیجه بگیریم. خلاصه مرور ادبیات انجام شده هم در قالب پاورپوینت در ادامه ارسال میکنم. خواهش میکنم زودتر به من اطلاع بدید اصلا فرصت ندارم  Mahdie Rahmati, [۲۰/۰۴/۲۰۲۲ ۰۵:۵۴ ق.ظ]

مهندسی صنایع 

پایان نامه ارشد هستش

من خیلی محدودیت تایم دارم

زودتر راهنماییم کنید ممنون میشم

Kaggle

 (https://www.kaggle.com/mlg-ulb/creditcardfraud)Credit Card Fraud Detection

Anonymized credit card transactions labeled as fraudulent or genuine 


+8500
+112512

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.