استخراج فايل هاي سايت (2)

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

يک نسخه html از سايت زير به همراه فايل هاي لازم jquery و css و ... بطوريکه سايت با فرمت html در يک هاستينگ معمولي کار کند. http://www.gynophilus-ddp.com بخش هاي دايناميک فقط در فرم تماس وجود دارد که فعلا نيازي به آن ندارم.

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

amoza

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 15 رای
پروژه موفق : 21
رتبه: 62
چهار سال پیش

x99

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 2 رای
پروژه موفق : 0
رتبه: 159945
چهار سال پیش

ICDET

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 7.10 (خوب) از 18 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 133301
چهار سال پیش
+8500
+53825

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.