وارد کردن محصولات منوی رستوران در سایت وردپرسی

برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:


با سلام. 

ما یک لیستی از منو های غذای یک رستوران داریم که میخوایم منحیث محصول وارد وبسایت وردپرسی بشه در ووکامرس. کاری که انجام میشه اینه که باید متن ها از داخل فایل PDF یی که تهیه کردیم برداشته بشه و یک نمونه عکس برای هر غذا از داخل گوگل برای غذای مورد نظر دانلود بشه و داخل وبسایت ما گذاشته بشه. (عکس ها باید هم اندازه بشه ابعادش.) 

حدود 100 نوع غدا وجود داره در لیست یعنی 100 محصول میشه. عناوین و دسته بندی و توضیحات مختصری از هر محصول در فایل PDF وجود داره که فقط باید COPY/PASTE بشه توی سایت. 
منوی غذا به زبان آلمانی است و میخواهیم به همان زبان آلمانی وارد سایت بشه. برای دریافت عکس هم میشه توی گوگل عنوان رو فقط سرچ کنید و هم از گوگل ترنسلیت میشه استفاده بکنید. 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاوه کازری

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

300,000 تومان

امتیاز 9.70 (ممتاز)ممتاز از 16 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 339
دو روز پیش

Ebi-Star

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

230,000 تومان

امتیاز 9.25 (عالی)عالی از 4 رای
پروژه موفق : 7
رتبه: 1075
شش روز پیش

الی آزادی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

250,000 تومان

امتیاز 9.07 (عالی)عالی از 311 رای
پروژه موفق : 465
رتبه: 152
شش روز پیش
+8500
+107750

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.