لاتکس (35297))//

تا الان برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


همیارپروژه, [۲۰/۰۵/۲۰۲۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ]

#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 35297

موضوع: پروژه لاتکس //

میخواستم ببینم هزینه ی پروژه ی زیر چقدر میشه...

میخوام مقاله فایل ورد رو به فرمت لاتکی که ضمیمه شده است درآورید و فایل لاتکش رو برام بفرستید، ممنون.  البته فایل لاتک در overleaf هم هست که در آدرس زیر قابل مشاهده هست: 

https://www.overleaf.com/latex/templates/tud-dissertation/tcddkjggskqx

فایل فشرده لاتکی که فرستادم خدمتتون همین فایل لاتک داخل سایت اورلیف هست فقط یه بخشی اضافه شده برای وارد کردن علائم اختصاری اول مقاله

فایل ورد مقاله هم فرستاده شده است خدمتتون، خواستم ببینم اگر بخوام فایل ورد رو به قالب لاتکی که خدمتتون در فایل فشرده ارسال کردم در بیارم هزینه ش چقدر میشه 


+8500
+112182

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.