پروژه مقاله(35390))

تا الان برای این درخواست 6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


#پروژه_جدید
#کد_پروژه: 35390

موضوع: پروژه مقاله
سلام وقت بخیر پروژه ای با مشخصات زیر دارم لطفا بررسی کنید:پروژه  کلاسی با عنوان بررسی عوامل مهم در رضایت شغلی کارکنان (مطالعه موردی: کارکنان شرکت راه آهن ج.ا.ا.) رو باید تا پایان خرداد ارائه بدم . مقاله پایه و ترجمه آن را تهیه کردم و مقدمه رو هم نوشته ام و ادبیات موضوع را نیز نوشته ام اما باید بر اساس ساختار مقاله پایه تکمیل شود . پرسشنامه رو هم تهیه و از تعداد 428 نفر هم جواب را جمع اوری کردم که نیاز به تحلیل داره . برای تکمیل مقاله لطفا اعلام قیمت بفرمایید.این رو استاد فرمودن :مرور ادبیات ضعیف است: هم تعداد منابع جدید بررسی شده کم است و هم توضیحات ناکافی است. می بایست در مورد تمامی متغیرها منابع مربوطه را بیاورید و توضیح کافی ارائه دهید. همچنین در انتها جدول مرور ادبیات می بایست آورده شود. در آخر مرور ادبیات هم می بایست شکاف تحقیقاتی شناسایی و بیان شود و سپس، نوآوری پژوهش و نقش و جایگاه آن در پر کردن شکاف تحقیقاتی به روشنی توضیح داده شود.
تا پایان خرداد

سلام . این مقاله پایه هستش

این هم بخشی از مقاله اینجانب که تهیه کردم و نیاز به اصلاح و تکمیل داره

پرسشنامه رو هم تهیه و از تعداد 428 نفر از کارکنان راه آهن هم پاسخ پرسشنامه را اخذ کردم

زمانبندی هم مشخص کنید پیشینه موضوع رو تا کی میتونند آماده کنند؟

: برای چاپ نیست برای پروژه کلاسی هستش

: فقط اگر امکان داره بخش پیشینه ادبیات رو اگر کامل کردند سریعتر بفرستند ممنون میشم

: لطفا بفرمایید من پرسشنامه و پاسخ دریافتی از جامعه آماری را برای تجزیه و تحلیل کجا ارسال کنم

: سلام . من در توضیحات قبلی خدمت شما موارد زیر رو عرض کردم : 1- این مقاله بر مبنای مقاله پایه هستش که اونم همراه با ترجمه ارسال کردم 2- پیشینه ادبیات رو من تا حدودی تهیه کردم اما طیق نظر استاد ناقض هستش و در بر گیرنده همه موارد مطابق با ساختار پروژه نیست که می بایست بر اساس ساختار پروزه باشه که اونم براتون ارسال می کنم

: 3- پرسشنامه رو هم مطابق با ساختار فوق تهیه و از تعداد 428 نفر جواب دریافت کردم 4- تحلیل پرسشنامه می تونه با استفاده از نرم افزار SPSS انجام بشه

: 5- فرضیات پروژه باید مشخص و تکمیل بشه

: و نهایتا پروژه کامل و نهایی بشه


+8500
+112512

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.