ترجمه (تفسیر) کدهای به زبان c++

برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 1,000,000 تومان

شرح پروژه:


یه برنامه هستش که نوشته شده به زبان سی و سی پلاس پلاس. کاری که قرار هست انجام بشه اینه که خط به خط نوشته بشه هر کد چکار می کنه و هر تابع بطور کلی چه کاری انجام میده. برنامه حدود 30 هزار خط کد هستش. من قسمتی از کد رو به شما میدم برای تفسیر. و شما به من تحویلش میدید.

کدها رو توی اکسل نوشته میشه و روبروی هر کد، تفسیرش رو بنویسید.

کار خیلی ساده ای هست بخصوص برای کسانی که برنامه نویسی رو بلدند. فقط زمان برای من مهمه و باید تا 10 خرداد کار تمام بشه. هزینه بصورت هر خط 200 تومن هستش.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

فرشاد قاسمی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

1,000,000 تومان

امتیاز 9.87 (ممتاز)ممتاز از 51 رای
پروژه موفق : 101
رتبه: 269
یک ماه پیش

behnam.m

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

5,000,000 تومان

امتیاز 9.99 (ممتاز)ممتاز از 18 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 354
یک ماه پیش

نیک نژاد03

کاربر عادی

کاربر عادی

4,000,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 6158
یک ماه پیش
+8500
+112182

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.