پروژه مدیریت منابع انسانی (35473)*

برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 250,000 تومان

شرح پروژه:


سلام

حتما شاخصهای اصلی و فرعی سطح دوم (تا حدی که هنوز خیلی ریز نشده، مثلا نهایتا 30 تا زیرشاخص سطح دو) رو هم بنویسید، مثلا برای همین امید به زندگی، بنویسید که مثلا 5 شاخص کلان دارد و 20 زیرشاخص دسته اصلی و 80 شاخص ریز (اعداد مثالی هستند) تا ببینیم که این استاندارد جهانی اصلا ارزش این رو داره که بررسی عمیق بشه یا نه، اگر زیرشاخه‌ها کم باشند و یا خیلی کلی گویی باشند به درد کار نمیخورند، ترجیح اینه که شاخصهای ریز زیادی داشته باشه که بشه یک بررسی دقیقی روشون انجام داد و ببینیم برای کشور ما چطور میتونه به کار بره

باید طبق این توضیحات باشه

این موضوع از لحاظ نمودار و نوشتار و شاخصه ها مورد تایید استاد بوده(پیوست)

موضوع هم برتری شاخصه های رقابت پذیری جهانی در اموزش و پرورش

این فایل پیوست ی نمونه کار دانشجو هست که استاد ازشون ایراد گرفتند و‌گفتند این موارد توضیحات بالا که ارسال شده لحاظ نکردند

8089*


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مهدی شهبازی

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

250,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز)ممتاز از 38 رای
پروژه موفق : 56
رتبه: 462
یازده روز پیش
+8500
+112181

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.