تحقیق رشته صنایع(31271)+

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 220,000 تومان

شرح پروژه:


سلام جناب علیزاده بزرگوار

عبارت الزامات "راهبری" درسته. راهبردی عبارت بامسما برای اینجا نیست.

تو بخش نیازها؛ فرهنگ‌سازی معمولا جزو زیرساختهاست. اونی که نیاز اجرایی شهر هوشمنده، رفتار شهروندی منطبق با الگوی شهر هوشمنده. که این الزام اجرایی احتمالا زیرساختی بنام فرهنگ‌سازی میخواد.

تو هر کدوم از مسئله‌های سه‌گانه منطق تحلیلی مسئله اینه:

رکن سمت چپ مسئله که نقش خواهان رو داره میگه الزامات من برای ایفای نقشم ایناست. رکن سمت راست که نقش پشتیبان رو داره، میگه مقدورات و توانمندیهای من برای برآوردن الزاماتت ایناست. از تعادل این مقدورات و الزامات هدف استخراج میشه.

بنابراین مقدورات واکنش باید بگه بر اساس نیازهای اجرایی که دارم، توانمندیهای من برای براوردن الزامات راهبری، ایناست. با این متطق، مقدورات واکنش نیاز به بازنگری دارن.

اینکه از خطکش اسمارت استفاده کردید، عالیه.

به نظر شما جزو اهداف آرمانی نمیتونه ایجاد شهر الگو برای کشورهای اسلامی باشه؟ اگه میتونه، ببینید از کجا باید بزنه بیرون همچین هدفی؟

الزامات واکنش رو بخونید الزامات اجرایی. به این معنا که وقتی میخواید ماموریت تعریفی‌تون رو طوری اجرا کنید که به اهداف آرمانی برسید، الزامات اجرایی‌تون چیان؟ اگه این کارو بکنید، اهداف آمادی شما ماهیت اجرایی‌تری به خودشون میگیرن. اهداف آمادی فعلی خیلی به اهداف زیرساختی نزدیک هستن.

در تعیبن اهداف آمایشی، رکن سمت چپ که خواهانه، قابلیتهاست. پس الزامات تامین (به جای الزامات راهبری) باید قید بشن.

پاسخ  

تا سه شنبه

3692*


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

M@rzie

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

220,000 تومان

امتیاز 9.96 (ممتاز)ممتاز از 84 رای
پروژه موفق : 116
رتبه: 140
یک روز پیش
+8500
+112181

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.