لينک دانلود در بخش دانلود فايل

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام براي کمک کردن به من در اين پروژه شما بايد بر زبان هاي php و mysql مسلط باشيد. تمام برنامه نويسي هاي سايت انجام شده و فقط يک مشکل باقي مانده. در صفحه زير کاربر بعد از کليک برروي دکمه دانلود, فايل مورد نظر را دانلود ميکند. بنده قصد دارم لينک دانلود فايل توسط کاربر را به صورت دلخواه تغيير بدهم . در صفحه ي http://pdf.download110.com/book-1.html کاربر بعد از 20 ثانيه صبر کردن, لينک دانلود فايل را مشاهده ميکند و با کليک برروي آن يک لينک به صورت http://pdf.download110.com/download/1921952/23561_.92213_mechanic-univ-Download110.com%20(48).zip دريافت ميکند که با آن ميتواند فايل را دانلود کند. ديد برنامه نويسي : بعد از کليک کاربر برروي دکمه دانلود, از طريق دو خط کد ,‌ فايل مورد نظر کاربر به يک پوشه موقط به نام download اتقال داده ميشه و لينک کتاب در آن پوشه براي کاربر ارسال ميشود. اين لينک دانلود بعد از 24 ساعت غير فعال ميشود. با اين ترفند کاربر نميتواند لينک مستقيم فايل را ببيند که در نتيجه مديران وب سايت هاي ديگر نميتوانند لينک دنلود فايل هاي ما را در وبسايت خود بگزارند و نميتوانند از پهناي باند سايت ما استفاده کنند. اين ترفند يک مشکل دارد و آن هم اين هست که کپي کردن فايل در سرور ميتواند فشار زيادي به سرور وارد کند. مثلا اگر روزانه 10000 فايل دانلودي داشته باشيم سرور بايد 10000 فايل را کپي کند و بعد از 24 ساعت آن 10000 فايل را حذف کند که فشار بسيار زيادي بر سرور وارد ميشود.


زیرساخت:
زبان php و mysql اخلاق خوب ;-)


قابل تحویل:

+8500
+45607

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.