حل تمرين با Avr

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام وقت بخير 6تمرين در فايل پيوست مي باشد همراه با داده ها و بايد با نرم افزار avr حل شود فرصت کار تا پايان روز سه شنبه مورخ 3 شهريور کار پس از بررسي و در صورت عدم اشکال و صحيح انجام شدن به مدت سه روز مبلغ ازاد ميگردد تشکر از شما دوست گرامي

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Akhtar-Electronic

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

امتیاز 9.96 (ممتاز) از 71 رای
پروژه موفق : 77
رتبه: 24
چهار سال پیش

milad0110

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

30,000 تومان

امتیاز 9.96 (ممتاز) از 32 رای
پروژه موفق : 37
رتبه: 269
چهار سال پیش

کاربر29805

کاربر عادی

کاربر عادی

25,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 94114
چهار سال پیش

زهرا-993

کاربر عادی

کاربر عادی

75,000 تومان

امتیاز 8.00 (بسیار خوب) از 4 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 97500
چهار سال پیش
+8500
+41206

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.