ارائه ي چارچوب فرآيندي حاکميت پروژه هاي فناوري اطلاعات

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

پايان نامه ي من با عنوان ارائه ي چارچوب حاکميت پروژه هاي اي تي مي باشد. سوال 1: چارچوب مطلوب حاکميت پروژه هاي اي تي چگونه است؟ فرضيه 1: چارچوب مطلوب حاکميت پروژه هاي اي تي فرآيندي است. سوال 2: ابعاد چارچوب حاکميت پروژه هاي اي تي چيست؟ فرضيه 2: تعريف راهبرد، مديريت پورتفليو، مديريت بودجه و هزينه، مديريت ريسک، مديريت تغييرات، مديريت امنيت اطلاعات و مديريت پروژه¬ ابعاد اصلي چارچوب هستند. من توي پايان نامه ام از سه چارچوب cobit, valit, risk itاستفاد کردم و يه چارچوب جامع پياده سازي کردم که معايبي که استفاده ي تکي هرکدوم ز اين چارچوب ها داره رو پوشش داده است. ولي استاد راهنمام ميگن کار بايد مديريت پروژه هاي اي تي داشته باشه . يعني مديريت پروژه هاي اي تي بايد هم در فصل مرور ادبيات بيان بشه هم در پرسشنامه بياد هم در اخر يک ديدي از مديريت پروژه هاي اي تي براي طراحي چارچوب نهايي گرفته بشه. که اين کار يا با خوده مديريت پروژه هاي تي بايد انجام بشه يا چارچوب پروژه هاي اي تي استفاده بشه.


قابل تحویل:

+8500
+41206

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.