پروژه متلب یا پایتون (40549)*

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام  نرم افزاری داریم به نام 

Niton data transfer NDT

متعلق به شرکت 

Thermo Niton

این نرم افزار با دستگاه 

Niton Xl3t xrf 

ارتباط برقرار میکند و داده هایی که دستگاه آنالیز میکند میتوان از دستگاه download کرد و یا فایلهای را داخل دستگاه upload کرد. یکی از این فایلها یک فایل باینری از نوع Dll میباشد که با اجرای دستور upload calibration dll از منوی utilities یک پنجره ای باز میشود که میگوید از طریق browse فایل dll را انتخاب کنید و وقتی انتخاب کردیم با کلیک روی uplod  فایل را داخل دستگاه میفرستد ( از طریق کابل usb).

خواست ما این است که فایلی dll را که داخل دستگاه فرستاده شده توسط نرم افزاری عینا برگردانده شود و داخل کامپیوتر ذخیره شود تا دوباره در آینده نیاز شد داخل دستگاه فرستاده شود. در واقع یک backup از فایل dll دستگاه میخواهیم تهیه کنیم. نرم افزار NDT فقط یک طرفه هست و فایل را داخل دستگاه ارسال میکند. لطفا بفرمایید این کار امکان پذیر است یا نه؟ 

با دانش کمی که من از کامپیوتر دارم تصورم این است که باید یک لاگر در مسیر ارتباط کامپیوتر و دستگاه نصب شود تا ارتباط این دو را مونیتورینگ کند و وقتی فایل dll داخل دستگاه ارسال میشود از روی لاگ بدست آمده مشخص شود چه دیتایی به چه آدرسی میرود. وقتی مشخص شد چه دیتایی به چه آدرسهایی میرود  میتوان نرم فزاری نوشت تا دقیقا همان دیتا را از آن آدرسها  خوانده و در یک فایل dll ذخیره نماید. 

لطفا نظر خود را که آیا این درخواست شدنی هست یا نه اعلام فرمایید. با تشکر . اسکرین شات نرم افزار 👇 توضیحات رو دادم. فرقی نمیکنه با چه نرم افزاری انجام بشه. فقط در آخر فایل Dll رو که خوند روی کامپیوتر ذخیره کنه و دوباره dll رو خواستیم توسط نرمافزار NDT داخل دستگاه ارسال کنیم خطایی بروز نکند. یک درایوری وجود دارد که روی کامپیوتر نصب میشه برای ایجاد ارتباط. وقتی کابل usb وصل میشود یک پورت اضافی داخل پورتهای کامپیوتر ظاهر میشود که موقع اجرای NDT آن پورت باید انتخاب شود تا ارتباط بین دستگاه و کامپیوتر برقرار شود. دستگاه نرم افزار مخصوص خود را دارد و در زمان ارسال ارسال Dll هیچ کاری داخل دستگاه لازم نیست انجام شود فقط از داخل نرم افزار NDT روی upload باید کلیک کرد تا فایل ارسال شود  از نظر زمان هر چه زودتر بهتر. مثلا دو الی سه هفته؟

+++


+8500
+122986

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.