خلاصه کردن و ترجمه مقاله

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 170,000 تومان

شرح پروژه:

يه چندتا فايل مقاله در اختيارتون ميذارم، اينها رو مطالعه کنيد و قسمت هاي مناسبش رو ترجمه کنيد. قسمت ها بايد به لحاظ معنايي پيوستگي داشته باشند .واسه سمينار ميخوام . دوستان رشته برق- قدرت در اولويت هستند. کل فايلي که به من تحويل ميدهيد بين 60 تا 70 صفحه بايد باشه که البته نياز نيست ترجمه دقيق و 100 درصد انجام بدهيد بلکه ترجمه مفهومي ميخوام. مقالات مرجع و توضيحات بيشتر به مجري داده مي شود. موعد تحويل نهايتا يک هفته. اگر از کار مجري راضي باشم حتما تهيه پاورپوينت رو هم به ايشون واگذار مي کنم. ممنون.


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر29694

کاربر عادی

کاربر عادی

170,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 106684
چهار سال پیش
+8500
+45526

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.