تکمیل پرسشنامه

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام  در ادامه پرسشنامه قبلی ،این پرسشنامه  مجموعا 20سوال داره که به صورت خیلی مخالم، نظری ندارم  و خیلی موافقم دسته بندی شده باید حتما توسط 150 نفر از فالورهای پیج دیجی کالا تکمیل بشه

عنوان پرسشنامه : 


 پرسشنامه ای که در اختیار دارید به منظور انجام پژوهشی تحت عنوان"نقش چابکی رسانه اجتماعی درک شده در تعامل با مشتری" با بررسی پیج رسمی دیجی کالا در اینستاگرام طراحی گردیده است. بدیهیست پاسخ های دقیق شما کمک بسیار شایانی در انجام این پژوهش خواهد داشت. به علاوه تمام پاسخ های شما محرمانه باقی خواهند ماند. پیشاپیش از همکاری شما بسیار سپاس گزاریم.

لینک : 

https://survey.prsln.ir/s/jws4LRE3


+8500
+114988

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.