پروژه پاور بی ای (40731))=/

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


#پروژه_جدید 

#کدپروژه : 40731

موضوع : پروژه پاور بی ای =/

سلام من یه پروژه پاور بی ای دارم

کد نویسی خیلی پیچیده داره که باید توی دکس نوشته بشه

خودم تا حدودی انجام دادم ولی یه سری ایرادات داره

متاسفانه نمیتونم پروژه رو واستون بفرستم

فقط میتونیم تماس تصویری داشته باشیم شما بگید من چیکار کنم

مثلا یه کدی که باید بنویسم اینه: 

 من باید یه کدی بنویسم توی دکس و یه جدول درست کنم که نشون بده در طول روز های کاریه یک ماه چه افرادی ، چه تعداد صفر پشت سر هم داشتن( فروش فرد صفر بوده) 

. مثلا فرد x توی روز های کاری هر ماه چندبار پشت سر هم صفر تا فروش داشته بعد وقتی توی یه روز فروشش بیشتر از صفره ریست میشه و میره تو گروه افرادی که صفر تا فروش صفر پشت سر هم داشتن.


+8500
+115070

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.