پروژه پایتون(41454)+

تا الان برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


:

سلام ، وقت بخیر

کار من در مورد خشک کردن یک محصول با خشک کن خورشیدی هستش 

دوتا متغیر مستقل دارم که دمای هوا وسرعت جریان هواست که طبق همین ۹ تا تست گرفتم یعنی آزمایشم طبق همین دو متغیر مستقل شامل  ۹ شرایط مختلف آزمایشی هست که هر آزمایش رو هم سه بار تکرار کردم و در نتیجه داده های من مربوط به ۲۷ آزمایش هست 

حدود شش تا متغیر وابسته دارم که درواقع میشن اهداف پروژه من 

باتوجه به اینکه در هر کدوم از این شش تا متغیر وابسته برای من کمینه یا بیشینه بودنش اهمیت داره ، طبق همین وزن دهی میشن و نهایتا برای من مشخص میشه که بهینه ترین حالت خشک کردن در چه دمایی و در چه سرعت هوایی بوده

توضیحات کامل پروژه که همینی بود که خدمتتون عرض کردم 

حالا باز اگه سوال خاصی مدنظرتونه شما بپرسین من جواب میدم 

اینکه با چه نرم افزاری انجام بشه، در هزینه ها تفاوت ایجاد میکنه؟ استادراهنمام گفته ترجیحا با پایتون ولی چون کارم ساخت بوده و بسیار هزینه بر برای همین واقعا اگه لطف کنید توضیحات کاملی در نحوه محاسبه هزینه بهم بگین ممنون میشم 🙏🌸

زمانم خیلی نیست ، تا دو سه هفته باید تحویل بدم این بخش از کار رو 

نهایتا تا آخر مهر فرصت دارم

++++


+8500
+118278

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.