پياده سازي يک الگوريتم زمانبندي در شبکه LTE

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

پروژه مربوط به پايان نامه کارشناسي ارشد ميباشد که فقط مرحله شبيه سازي آن توسط نرم افزار باقيمانده است. به طور خلاصه پياده سازي يک الگوريتم زمانبندي در شبکه LTE که يک شبکه موبايل از نسل چهارم است. منظور از زمانبندي، نحوه تخصيص منابع شبکه موبايل که همان منابع فرکانسي هستند ، به کاربران است به قسمي که سه معيار اساسي را دارا باشد: افزايش راندمان، عدالت و پرهيز از پيچيدگي اين الگوريتم نوشته شده و آماده برنامه نويسي ميباشد. در اين الگوريتم متغيرهايي مانند ميزان تاخير بسته، نوع ديتا (مکالمه تلفني، ويديوکنفرانس، سرويس انتقال فايل)، وضعيت فعلي لينک راديويي کاربر و ميزان بهره مندي کاربر از منابع شبکه تا به حال، وارد ميشوند. در خروجي بايد نمودارهاي ميزان تاخير، ميزان از دست رفتن بسته، عدالت و راندمان براي هر سه نوع ديتا که ذکر شد، مقايسه شود. اين الگوريتم بايد با دو الگوريتم معروف موجود نيز مقايسه شود. لازم به ذکر است يک برنامه اوپن سورس که به زبان C++ نوشته شده وجوددارد که کل شبکه LTE را شبيه سازي کرده و الگوريتمهاي ديگري نيز دارد. باتوجه به اينکه درالگوريتم پيشنهادي، فقط يک متغير وجود دارد که در الگوريتمهاي قبلي نبوده و تغييرچنداني نياز ندارد، به نظر ميرسد کار کردن روي اين برنامه راحتتر از نوشتن يک برنامه جديد باشد. لطفا در هر دو حالت امکان سنجي بفرماييد.

+8500
+32228

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.