سند سازي و نمودار UML براي اپليکيشن ثبت درآمد و هزينه

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 110,000 تومان

شرح پروژه:

دوستان من اپليکيشن مديريت مالي شخصي - iOS رو نوشتم و حالا براي داکيومنت پروژم به موارد زير نياز دارم . نرم افزار مورد استفاده ي شما بايد Rational Rose باشه ؛ پروپوزال پروژه آپلود شده. قيمت در صورت توافق و منصفانه بودن قابل تغيير است. -مستندات : vision سندچشم انداز Business case سندامکان سنجي Risk list سندمخاطرات پروژه -نمودارهاي UML : Use case Diagram مدل موردکاربرد Activity Diagram نمودارفعاليت Class Diagram نمودارکلاس Sequence Diagram نمودارتوالي ----------------------------------------------------------------- برنامه ي من داراي اين قابليت هاست : 1. ثبت هزينه هاي روزمره. 2. ثبت درآمد هاي مختلف. 3. ذخيره اطلاعات حساب بانکي و کارت هاي اعتباري. 4. ذخيره اطلاعات مربوط به چک هاي دريافتي و پرداختي. 5. گزارش گيري از هزينه و درآمد در بازه زماني خاص.


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

iranwebpro

کاربر عادی

کاربر عادی

90,000 تومان

امتیاز 8.69 (عالی) از 19 رای
پروژه موفق : 17
رتبه: 167
چهار سال پیش

Rash-887

کاربر عادی

کاربر عادی

150,000 تومان

امتیاز 8.03 (بسیار خوب) از 86 رای
پروژه موفق : 90
رتبه: 126
چهار سال پیش

کاربر31267

کاربر عادی

کاربر عادی

700,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 91053
چهار سال پیش

یزدی

کاربر عادی

کاربر عادی

110,000 تومان

امتیاز 8.76 (عالی) از 66 رای
پروژه موفق : 72
رتبه: 162
سه سال پیش
+8500
+40397

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.