45289 پایتون

تا الان برای این درخواست 8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام و خسته نباشید فایلی خدمتتون فرستادم که شامل چند پی دی اف هست ...

عنوان برنامه پایتون:برنامه ی پایتونی بنویسید که فایل ورودی من ماتریسی در غالب اکسل هست که شامل 150 سطر و 500 ستون هست... 150 سطر عنوان بیماریها یا dieses هست و 500 تا ستون feature یا علائم میباشن ... برنامه ی پایتونی که الگوریتم هاش داخل کتابkimfalk فصل 7 الگوریتم L1 ,L2,Lp, jaccard روی ماتریس اکسل اعمال شوند ..در واقع ورودی این هست که بیماری به پزشک مراجعه میکند و دچار علائمی هست پزشک علائم رو وارد کرد و بقیه ی علائم رو با یک حلقه صفر قرار داده میشود و خروجی سه تا بیماری نزدیک به علائم بیمار نشان داده میشود در واقع پیش بینی بیماری میباشد...ورودی یک بردار سطری دلخواه بگیره که درایه های که صفر نیستن رو وارد کنیم و خروجی  سه تا از نزدیکترین سطرها میباشد ..با مترهاق الگوریتم L1,L2'L3Lp ,jaccard که روی داده های دیگر  داخل کناب اعمال شده شما میتونید ازش به عنوان راهنما استفاده کنید فصل 7 میباشد... در واقع این برنامه داده کاوی و پیدا کردن شباهت بین داده ها با اعمال مترها هست و در نهایت دو مورد هنگام نوشتن برنامه رعایت شود یک اینکه برنامه پویا نوشته شود یعنی بعدها بشود سطر و ستون به ماتریس اضافه شود و همچنان برنامه اجرا شود ....دو: در فایل برنامه عنوان سطرها و ستون ها در قالب جدول به عنوان راهنما گنجانده شود بطوریکه برنامه اجرا شد پزشک یا کاربر بتواند به عنوان راهنما و ورودی و خروجی در فایل خروجی عناوین رو بصورت رشته یا حروف یا اعداد ببیند.....ممنون میشم قیمت دانشجویی  حساب شود...سپاس

#ایتا


+8500
+128669

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.