ترجمه ي بيو ديزل

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ترجمه ي کامل فايل ضميمه شده که نکات زير حتما بايد توش رعايت شده باشه: 1. ترجمه تخصصي انجام بشه 2. اصطلاحات تخصصي در پاورقي بيان 3. جدول ها به طور کامل ترجمه بشن. 4. کار ترجمه کاملا روان و قابل فهم باشه. مهلت ترجمه هم 3 روز هست و حتما بايد به موقع تحويل بشه.


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Mr.Miri

کاربر عادی

کاربر عادی

60,000 تومان

امتیاز 8.85 (عالی) از 24 رای
پروژه موفق : 28
رتبه: 137491
چهار سال پیش

Sasan_91

کاربر عادی

کاربر عادی

18,000 تومان

امتیاز 9.62 (ممتاز) از 146 رای
پروژه موفق : 191
رتبه: 58
چهار سال پیش

کاربر31272

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز) از 2 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 131311
چهار سال پیش
+8500
+54155

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.