49751 پروژه  داده کاوی

تا الان برای این درخواست 14   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


تحلیل داده یک مقاله داده کاوی با کلمنتاین برای طراحی DSS

یک مقاله ای هست با عنوان طراحی سیستم تصمیم یار به کمک دیتاماینینگ . من نیاز دارم تحلیل های انجام شده در صفحه 11 را به کمک کلمنتاین متوجه بشم و به این اعداد برسم و ملاک طراحی سیستم dss باشه برای همین نیاز دارم به فردی که داده کاوی، طراحی سیستم تصمیم یار و کلمنتاین بدونه . من مقاله را پیوست کردم لطفا جداول صفحه 11 را مطالعه بفرمایید اگر تحلیل این اعداد را با کلمنتاین می تونید پیاده سازی کنید و شیوه طراحی dss را توضیح بدید اطلاع بدهید. چیزی که لازمه تشریح منطق اعداد داخل جدول و پیاده سازی آن در کلمنتاین است البته که لازمه کل مقاله مطالعه بشه ولی ترجمه مقاله هم انجام شده و در دسترسم هست.متشکرم


+8500
+132948

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.