پروژه شبکه عصبی با پایتون

تا الان برای این درخواست 10   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


باسلام ، وقت بخیر. 

یک پروژه شبکه عصبی دارم که باید با نرم افزار پایتون انجام بشه. دیتاست رو خودم میدم‌ و اینجا هم ضمیمه میکنم.(مربوط به پیاده سازی یک شبکه CNN روی داده هست که دو کلاس داره و بخش دیگه پروژه  استفاده از دو مورد از شبکه های از پیش آموزش دیده برای انجام یادگیری انتقالی بر روی مجموعه داده ها، معیارهای ارزیابی، ماتریس اغتشاش، نمودار دقت، تابع زیان و AUC را برای هر دو مدل گزارش نمایید. کد ها در پایتون نوشته شود و خوانا باشد فقط خواهش میکنم درست انجام بشه و اینکه علاوه بر پروژه یک فایل توضیحات خط به خط برنامه هم بهم بدین جوری که بتونم توضیح بدم در هر خط دقیقا چه کاری انجام شده ، چون استادم ازم ارائه هم میخواد.

ممنونم‌.


+8500
+132949

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.