انتقال csv به ديتابيس با سي شارپ

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20,000 تومان

شرح پروژه:

اين پروژه کد سي شارپ انتقال بهينه فايل هاي مشابه به ديتا بيس است. نوع ديتا بيس SQL Server يا Access باشد فرقي نمي کند. (محصول مورد نظر کد سي شارپ است نه ديتابيس نهايي!) يک نمونه فايل csv به پيوست ارسال شده است. اين فايل حدود 10 ميليون رکورد دارد. ما بايد با اسکريپت SQL و يا زبان #C اين فايل را بدون مشکل حافظه و خطاي memory و با سرعت خوبي به ديتا بيس انتقال دهيم. هر رکورد بايد از نظر داده ها براي ستون هاي جداسازي شود (Split)

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ParsaSoft

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 6.46 (بالای متوسط) از 23 رای
پروژه موفق : 15
رتبه: 137700
چهار سال پیش

حميد 1

کاربر عادی

کاربر عادی

150,000 تومان

امتیاز 8.36 (بسیار خوب) از 14 رای
پروژه موفق : 18
رتبه: 159618
چهار سال پیش

محم د

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 9.27 (عالی) از 16 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 199
چهار سال پیش
+8500
+53763

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.