اپلیکشین اندروئید و IOS کردن ده پرسشنامه روانشناسی

تا الان برای این درخواست   7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

در این طرح ده پرسشنامه روانشناختی باید به اپلیکشین تبدیل شود که قابلیت استفاده در گوشی های اندورئید و IOS را داشته باشد.

تست ها به صورت ورد فایل در اختیارتون قرار خواهد گرفت.

تعداد سوالاتشان از ده سوال تا 70 سوال در تغییر است.

شیوه های نمره گذاری  تست متفاوت هست. 

در نرم افزار باید هر کاربر   پروفایل ویژه خودش را داشته باشد.

نمره های تمام شرکت کنندگان باید  در یک دیتا بیسی ذخیره سازی شود.

این تست ها برای زوجین طراحی شده است پس نحوه نشان دادن جواب تست ها به کاربران به دو صورت است: نتیجه انفرادی که خود زوجین در مورد خودشان خواهند دید و  نتیجه دو نفرشان در مقایسه با هم.( انتخاب روش برای این که چگونه شرکت کنندگان می توانند نتیجه  خود را با زوجشان مقایسه کنند بر انتخاب برنامه نویس و قبول پیمانکاراست )

برنامه نویس باید  فایل امکان ویرایش (سورس )را تحویل دهد

در صورت موفقیت  طرح پاداش خوبی به برنامه نویس علاوه بر قیمت طرح داده خواهد شد.

موفق باشید


+8500
+41337

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.