طراحی فروشگاه اینترنتی با مجنتو 2

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام خدمت فریلنسر های گرامی

من یک فروشگاه اینترنتی دارم که بر روی اپن کارت 1.5.6.4 قرار داره ، حال قصد مهاجرت از اپن کارت به مجنتو 2 را دارم . در این راستا نیاز های دارم که که به شرح زیر است :

بخش اول :

نیاز به طراحی قالبی زیبا و حرفه ای برای مجنتو 2 به صورت اختصاصی .

بخش دوم :

افزودن بخش هایی به هسته مجنتو  از جمله سیستم ارسال پستی مانند اپن کارت ، اتصال به سامانه پیام کوتاه ، اتصال مجنتو به وبلاگ وردپرس (که یکی از قابلیت های مجنتو هست به صورت ماژول) ، افزونه سئو حرفه ای ، سیستم فاکتور اختصاصی ودر کل قابلیت های کلی یک فروشگاه اینترنتی کامل

بخش  سوم :

انتقال اطلاعات از اپن کارت به مجنتو شامل حدودا200 محصول به همراه تصاویر ، اطلاعات و نظرات مرتبط با آن محصول ، اطلاعات مشتریان و سوابق خرید ایشان و در کل جابجایی محتویات سایت اپن کارت به مجنتو

نکته 1 : لطفا افرادی که صرفا در ضمینه ویرایش قالب های آماده و نصب افزونه و ماژول فعال هستند در این پروژه پیشنهاد انجام پروژه ندهند زیرا بنده نیاز به یک طراح حرفه ای و قابل اعتماد دارم .

نکته 2 : فعالیت کاری بنده هر روز رو به گسترش هست و فاز بعدی این پروژه نرم افزار موبایل برای اندروید و ios میباشد پس با آغوش باز از کلیه طراحان وب و توسعه دهنده گان حرفه ای استقبال میکنم .

با تشکر


+8500
+25717

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.